İnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

.talk4her
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor!

İnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Empty İnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor!

Mesaj  AsiRuH Ptsi Nis. 13, 2009 2:12 pm

İnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! 57408
İnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor!
09 Nisan 2009 Perşembe 11:13
Askerlik arkadaşı bir gün ona bir laf etmişİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu o da öyle bozulmuşİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu öyle bozulmuş ki kendini ispat için tam 40 yıldır çay içmiyor.

Van
Belediyesi'nde zabıta komiseri olarak görev yapan Efendi Erbek
(60) askerlik arkadaşı ile girdiği 'İrade' tartışması sonrası inat
uğruna 40 yıldır çay içmiyor.

1969 yılında Mersin'de vatani görevi yaptığı sırada askerlik arkadaşı ile çarşı iznine çıkan Efendi Erbekİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu
girdiği tartışma sonucu çayı hayatından çıkardı.
Çay tiryakisi olan ve askerlik arkadaşının çayın zararlı
olduğunuİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu onun yerine pekmez yemesini söylemesi üzerine Efendi Erbekİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu çayı çok sevdiğini bundan vazgeçmeyeceğini dile getirdiğini ifade etti. Askerlik arkadaşınınİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu 'O zaman sen iradesizsin' demesi üzerine çok sinirlenen Efendi Erbekİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu iradeli olduğunu ispat etmek için 40 yıldır çayı hayatından çıkardığını kaydetti.

Evdeİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu kahvaltıda veya kahvehanede arkadaşları ile otururkenİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu çay yerine sıcak su isteyip şekerle içen Erbekİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu çayı hiç aramadığını kaydetti. Artık çok rahat olduğunu anlatan Erbekİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu "Oturduğum her hangi bir yerde önüme çay getirildiği vakitİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu
aklıma hep askerlik arkadaşımla 1969 yılında çay üzerine
yapmış olduğumuz tartışma geliyor ve çayı içmiyorum
. Çevremdeki insanlar ve akrabalarım içmem için sürekli telkinde bulundularİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu ama ben bir inat uğruna çayı hayatımdan çıkartım ve şu an hiç aramıyorum. Herkesinİnat uğruna 40 yıldır çay içmiyor! Virgu
çay yerine kaynatılmış su içmesini tavsiye ediyorum.
Çünkü çay gerçekten zararlıdır. Ben
aynı zamanda yaz kış demeden soğuk su ile banyo yapıyorum. Vatani
görevimi bitirdiğim günden itibaren hiç bir zaman
sıcak su ile banyo yapmadım"
dedi.
[/size]
AsiRuH
AsiRuH
yönetici
yönetici

Erkek
İş/meslek : xxxxx