.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Baş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu?

AsiRuH
    AsiRuH
    yönetici
    yönetici

Erkek
    İş/meslek : xxxxx

Baş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Empty Baş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu?

Mesaj  AsiRuH C.tesi Mayıs 09, 2009 9:30 pm

Değerli arkadaşlarımBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev
    Ben ******çü bi ailenin yeni yetişkin olmuş bir
    bireyi olarak sizlerle bu konuda bilgi alışverişi yapmak istiyorum.
    Ben çocukluğumdan beri ****** sevgisiyileBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev ****** Milliyetçiliği ve ****** İlkeleriyle büyümüşBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev ev yönetimi bile demokrasiden şaşmayanBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev özgürlüğü genel ahlak kuralları çerçevesinde iliklerine kadar yaşayan bi insanım.
    Yaşım şimdi 18. Şu ana kadar ailemden hiç bir konuda baskı görmedim.
    Ve ******'ün zamanında yapmış olduğu "CUMHURİYETBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? SmilevDEMOKRASİBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? SmilevLAİKLİK GİBİ DEVRİMLER"in bana getirdiği özgürlüğü yaşıyorum ve ******çüyüm.
    Benim annem de ******çüBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev ve annemin başı kapalı. yani baş örtüsü takıyo. Benim anneanneminde başı kapalıBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev ve beş vakit namazını kılıyo abdestsiz dolaşmayan bi kadın.
    Geçenlerde dersanede bi tartışma çıktıBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev saadet partisini destekleyen bi kardeşimiz banaBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev SP VE AKP Baş örtülülerin hakkını savunmaya çalışıyor dedi...

Bende ona şunları söyleyince sustu;

"Benim anneannem 65 yaşında 350 lira emekli maaşıyla geçinmeye
    çalışıyo ve baş örtülü onun hakkını savunan kimse
    görmedim benBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev
    benim annemde baş örtülü yaşadıklarımızı bi ben bilirim bi de AllahBaş Örtülülerin Hakkı Savunuluyor mu? Smilev annemin hakkını da kimse savunmuyor. Hani Nerde?"..
    Arkadaşlar hak savunma filan yok.
    Kendimizi kandırmayalım.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 5:54 pm