.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Ölüm Ayırana Kadar ßitanem

AsiRuH
    AsiRuH
    yönetici
    yönetici

Erkek
    İş/meslek : xxxxx

Ölüm Ayırana Kadar ßitanem Empty Ölüm Ayırana Kadar ßitanem

Mesaj  AsiRuH Paz Mayıs 03, 2009 12:26 am

Genç kız her zaman oldugu gibi yine bilgisayarının başındaydı...msnde vakit geçiriyordu sürekli....genc kız nerden bilebilirdi ki o gün bütün hayatının degişecegini...
    delikanlıyla o gün nette tanışmıştı...zamanla arkadaşlıgı ilerledi....kız onu dost olarak görüyordu;delikanlıda öyle...hatta delikanlının sevgilisi kızında hoşlandıgı biri vardı...ikisi de birbirine ilişkilerini anlatıyordu..elikanlının sevgilisiyle sorunları vardı...sorumsuzdu sevgilisi...sevmiyordu belkide genci....kızın hoşlandıgı çocuk ise serserinin biriydi...belki oda hoşlanıyordu genc kızdan ama ona göre biri degildi genc kız...
    delikanlı sevgilisini istemiyordu artık...istedigi tek şey vardı....onu dostu olarak gören genc kız...evet aşık olmuştu delikanlı...hiç beklemedigi bir anda çıkmıştı karşısına genç kız....halbuki delikanlı günlük ilişkilere alışkındı nasıl olurdu da aşık olabilirdi...geceleri gündüzleri hep genç kızla gecti aldıgı nefeste hep o vardı...
    birgün kıza açılmaya karar verdi bunu nasıl yapcaktı bilemiyordu yaa terslerse ya arkadaşlıgını bitirirse hep bunları düşünüyordu ama yapmalıydı...o akşam bir cesaretle kıza seni seviyorum dedi...kızda o na bende seni seviyorum sen benim biricik dostumsun dedi..elikanlı beyninden vuruldu..ve konuyu kapattı ne diyebilirdiki...
    başka birgün yine söylemeye karar verdi..herşeyi açıklayacaktı...ve kıza anlatmaya başladı gecesinin gündüzünün onla oldugunu onsuz yaşayamayacagını o olmazsa kendini öldürecegini söyledi...genc kız ne diyebilirdiki onu dosttan öte görmüyordu...ama ya canına kıyarsa diye düşündü.ve evet dedi tamam dedi bende seni seviyorum dedi...halbuki dostunu düşündü..ona birşey olmasından korktugu için evet dedi..elikanlı mutluydu istedigini elde etmişti artık....
    ama birşey vardı delikanlı çooooook uzaktaydı arada daglar yollar vardı araya hasret girecekti...aradan bir ay geçti kız hala sevmiyordu delikanlıyı delikanlı ise sürekli onu sevdigini söylüyordu...gelmişti evet sonunda gelmişti delikanlı ...ilk görüş...ilk dokunuş...artık kızda seviyordu..mutluydular...ayrılık günü geldi çattı gidiyordu dönmesi gerekti...günler ne de cabuk geçmişti...
    her ilişkide oldugu gibi kavgalar kıskançlıklar başladı...genc kız paylaşamıyordu delikanlıyı...hep acaba diyordu....planlar kuruyolardı...evlenmeyi düşünüyorlardı...hatta evlerini çocuklarının adlarını herşeyi düşünmüşlerdi...nerden bilebilirdiki genç kız;delikanlıya bir ömür hasret kalacagını...elikanlı ise mutluydu geliyordu...aşkını görcekti...ehliyetide vardı artık..arabayla gelcekti gezceklerdi...elikanlı trafik kazası geçirmişti...hayatını kaybetmişti...halbuki ne kadar da kısa bir yolu kalmıştı..ellerini tutmaya gözlerine bakmaya....kıza ölüm haberi geldi delikanlının....kız o an beyninden vurulmuşa döndü...sevgisinin verdigi son güçle delikanlının cansız bedeninin yanına gitti...polisler kıza adını sordular...kız yanıtladı..delikanlının cebinden iki yüzük çıkmış..yüzükte kızın adı yazıyormuş...ve bir not varmış....
    BİZİ ÖLÜM AYIRANA KADAR BEN HEP SENİNİM BİRTANEM..yaşamaksa seni sevmek ben hep seninim..seni seviyorum..

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 1:35 pm