.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Nefret

vega
    vega
    çalışkan üye
    çalışkan üye

Erkek

Nefret Empty Nefret

Mesaj  vega Paz Nis. 26, 2009 1:21 pm

Dokuz Köy
    CEZA]
    Tv i alemde neler neler görüyorum Sanat için soyunanlar,birden sanatçi olan mankenler Kimin umrunda bir ananin evladi kaybolmus Sizleri de ananiz benim için dogurmus Reklamlarini garibanlara yardim ederek yapanlar Onlari sömürü mahiyetinde kullananlar Insanlarin acizliginden yararlanan Saklaban yarismalar,Maymun sunucular Gecekonduda çikan olaylari Televizyonda görünce herkez isyan ediyor Gecekondular orda dururken kimsenin aklina gelmiyor da Yikilinca mi dikkatinizi çekiyor bunlar ha? üzüntü bir süre sonra yerini eglenceye birakiyor Cinsiyeti belirsiz kisilere hayranlik üst boyutlarda Kim erkek kim kadin Bir çocuk bunu ayirt edebiliyormu acaba? -Bence Hayir .. Nede olsa burasi Türkiye Magazin 4 ever ! Sokak köpeklerine gösterilen ilgi Sokak çocuklarini geride birakmis Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis Doksan dakikada trilyon, Neremi Neremi dedigin zaman milyar kazanilirmis Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis Sarkilara bakin en büyük derdimiz ask Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis ünlü sanatçimiz dün gece kimle yatmis? Sabah kalktiginda yaninda kim varmis? Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis Yeni milenyumda bile bazilari halen aç Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis
    [DR. Fuchs]
    Nefrettir sana anlatan dertlerini,çekilenleri Amaçli bir dünyanin amaçsiz kullari Dinleyin beni ve kardeslerimi Yumruklarimiz sözlerle Muhammed Ali'ninkinden daha sert çarpar beyninize Al sana bir sertlik daha Hayattaki kalkanlar size karsi Kaza geliyorum demez aninda indirir Parçalar , Affetmez Affedecek mi sandin ? seni ve senin gibilerin Kendi beyinlerinde para için kurulan ufak dünyanizi Nefret bunlari yüzünüze vurabilecek kadar örneklerin hakimidir Nakarat Sokak köpeklerine gösterilen ilgi Sokak çocuklarini geride birakmis Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis Doksan dakikada trilyon, Neremi Neremi dedigin zaman milyar kazanilirmis Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis Sarkilara bakin en büyük derdimiz ask Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis ünlü sanatçimiz dün gece kimle yatmis? Sabah kalktiginda yaninda kim varmis? Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis Yeni milenyumda bile bazilari halen aç Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis..
    vega
    vega
    çalışkan üye
    çalışkan üye

Erkek

Nefret Empty Geri: Nefret

Mesaj  vega Paz Nis. 26, 2009 1:22 pm

Nefret - Doğru Olan Zordur ft. Ayben
    Ceza)

Bir kelebegin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine , yetmez
    Dünya tozpembe gibi gelene , ölmeyecek gibi yasamini sürene
    Alni ak sirti pek karni tok Sükretmek lüksü aramamak zor
    gelir,
    Masum hayalleri karalamamak , Yasaklanan kapilari
    aralamamak
    Üsengeçlik ,art niyet arayamamak,
    Aradigin zaman hic dost bulamamak,
    Iyi günde ve zor günde aranmak
    Zor günde insana yaranmak
    Acilan yaralari kapatarak acaba sonuna
    Ne kadar kar kalacak hayaliyle beklemek
    Maddi degil Manevi düsünmek Tek gerek ,
    Ama zor kor hor kullanilan kalbi almak
    Çok zor icra edilen her kötülük Serle sonuclanacaktir
    Bunu biliniz , eksimis lokum tarzi fikirler degismez,
    Örümcek beyinler bunlara karsi anti tez ,
    Dogruluk en büyük silahtir , En güçlü savunma
    Zoru yapmak , Zoru kazanmak ,
    Zoru Basarmaktir .. Dogru olan Zordur ! (YeaH YeaH!!...)

(Ayben)

Dogru olan zordur zordur anladim ....
    Zoru basarmaktir dogruluk ...

(Ceza)

Tek denemede olabilecek kapilari acabilecek
    Aydinligi bulacak köse bucak gezip bulunamayan
    Bir anahtar örnegi olmayan
    Karsiliksiz islere bakamayanlari kilitlemek
    Gereken engerek yilanlari gibi etrafimi saran
    Yalan zincirini kiracak çilingiri buldum iste Hiphop!
    Bos düsünceler bos kitap gibi
    Hakarete benzeyen hitap gibi seylerden uzak olayim
    Ben sairim ben ressamim
    Zor olani basaranim
    Dikkat edin haram olmasin hayat !
    Keyif çatmak artik oldu bayat ...

Das leben ist ein spiel
    Ein Ratsel pas auf du hast so viele
    Fragen Du kannst vileich weglaufen Aber
    Vergiss nicht Das schwerste ist das
    Richtige im leben willst immer nur
    Das gute keine qual keine wohl
    Das musst wieter streben. Morgen ist eine neuer tag,
    Neues spiel Neue welt neues leben alles ist scmutzig
    Na loss leute wier mussen weiter gehen.

Nakarat

(Dr . Fuchs)

Asil hayat gerçek bir bilmece Kulaklarimda bir yanki
    Hece hece,saatlerce iskence sürünce 365 günü görünce
    Düsününce basarmak var aklimda Günler yillar gecti
    Hayatim neredeyse bitti indi sifiri sindirdi
    Giydirdi Bu günlere nasil gelindi sorma sakin
    Akin gibi gelen sorular var pesimde
    Birakmak kolay kaçmak kolay,Basarmaksa gerçekten olan olay
    Saçma sapan hayatim baktim ki uçurumun ucunda
    Yüksek tepelerden bakan bir kartal gibiyim
    Süzülmek var aslinda ama hayir
    Geri dönüp Basarmak var aklimda
    Tam bu sirada gene arkamdan esen bir rüzgar uçuruma itmekte
    Bana seçme sansi yok
    Bana bu dünyada rahat yok . hayir yokmu?_ hayir yok
    Insanlar zatenSerefsiz olmus
    Bosversene hadi güvensene o zaman
    Baksana lan bu dünyada kaç günlük ömrün kaldi ?
    Göçmen kuslar gibi kisa bir macera bu
    Dünya sana bana kalmaz bunu bil
    Sil aklindan gelen kötü seyleri
    Zarlarin üzerindeki rakamlar kadar ömrün kalmis olabilir
    Hergün ayni ,
    Yeni bir gün yeni bir pazarlik yeni bir oyun
    Yeni bir pislik yeni bir dünya yeni bir hayat
    Yeni bir batak olacak
    Taaki günes batana dek sürecek
    Hergün böyle mi devam edecek?
    Böylemi sürecek dostum söylesene
    Gözlerimin içine baksana hersey iyi olsun diye
    Ugrasmaktayim Ne kadar basaramayacagimi bilsemde
    Devam etmeliyim,Bu sürgün yasamin kölesi olmadigimi
    göstermeliyim
    Istedigi gibi yönetemeyecegini hic olmassa hissettirmeliyim
    Bilmeli ki insanlar onlarin önlerindeki iyi veya kötü
    kapilardan
    Seçme sansi oldugunu.Sislerin içersinde
    Gerçek kimligini arayan isiklarmis
    Havasiyla dolasmayin,Bilin ki
    Gerçek zoru basarmanin anahtari Kendinizde saklidir
    vega
    vega
    çalışkan üye
    çalışkan üye

Erkek

Mesaj  vega Paz Nis. 26, 2009 1:22 pm

doğanın kanunu
    Yeryüzündeki iktidarin gerçek sahibi doga, Dogami senin bir parçan yoksa sen mi doga. Paradokslari asip düsününce hersey mantiga uygun, Kisir döngüleri kabul ediyorum Çünkü bu senin kanunun miras gibi alip verip insan oglu olarak nesilden nesile Bir kum tanesinden uzayin sonsuz bosluguna, Hükmederse eger doga kanunlariyla sana Dünyanin dengesini bozmak için Elini oynatacak gücün kalmaz.
    Cigerim yaniyor bir ormanin yandigini görünce, dumanlar aliyor yagmur bulutlarinin yerine Berrak akan suya karisan pisligi görünce Akar gider ummana karisir hayallerim Dünya kara ve zalim bir gezegen, Kazaniyor burada baskasini yok eden. Yok etmek sanki birinci kural, Bunlari yapamayan oluyor masal Hikayemi, animi, tarih mi belli degil, Doga artik sen insanin önünde egil. Savasacak gücü kalmadi bundan ol emin, pes ette kurtul artik batsin bu gemin. Bu gemi ister senin ister benim, Olurum ama birgün bende senin hakimin. Fazla yolum kalmadi bu isin sonuna, Doldurdum her yerini atom bombasiyla. Güzeliklerini bozdum yaptim tastan, Ormanlarini kesip açiyorum kendime alan. Artik var benimde çok ve çok param, Yasiyorum bu dünyayi kendi kanunlarimlan. Ezen parçalayan ve yok eden, Ezen parçalayan ve yok eden Ezen parçalayan ve yok eden, Ezen parçalayan ve yok eden insan. Yasami paylastigin sonsuz karanlik seni yakan günesin o essiz sicakligi Göz kamastiran güzelikler taa kendisidir doganin Alabildigince yesil ve maviyi görmek istiyorum, Kuslarin maviliklerde süzülmelerini Engin denizlerin her yerinde baliklarin oynastigini yüzdüklerini görmek istiyorum Ey insanoglu çignedikçe bu kanunu Kendi ellerinle getiriyorsun sen sonunu Bu nekadar devam edecek acaba bilemem ama Doganin cezalariyla kimse bas edemez Bir depremde en yüksek binalarini Sel olur alir götürür senin canini ve malini Ya soguktan donar ya sicaktan ölür gidersin, Doganin cezasini yine sen çekeceksin Siyah yada beyaz herkes esit, Hersey saçma olurdu dogada olmasa çesit Temiz doga miras bizden sonrakilere görevin, Ölene kadar yasatmak en büyük hedefin Evet evet söyledigin çok çok dogru, Nerede kaldi bu beklenen soru. Insanlar neyi bekliyor acaba, Bu kadar duyarsizmiyiz dünyanin yok olusuna. Benim için sorun yok bile dene bilir, Ömrümden kaldi kesin 70 senedir. Dünya ise asirlardir dolasir evrende, Bunu degistirmeye hak yok kimsede. Hakin yok, Soru yok, Kozun hiç yok, Bu anlatiklarimi sen beynine sok. Bak o kadar yakici ve sicakki sözlerim, Kutuptaki buz daglarini bile erittim. Bu sicak sözlerimin karsisindaki masum adam, Gözlerini bu bütün olanlara yuman. Soguk bir dus alda derim sen uyan, Uyanamasan olursun sende karsimda duman. Ezen parçalayan ve yok eden, Ezen parçalayan ve yok eden.
    Ezen parçalayan ve yok eden, Ezen parçalayan ve yok eden insan. Yasami paylastigin sonsuz karanlik seni yakan günesin o essiz sicakligi Göz kamastiran güzellikler taa kendisidir doganin.
    vega
    vega
    çalışkan üye
    çalışkan üye

Erkek

Mesaj  vega Paz Nis. 26, 2009 1:24 pm

Nefret - Benim Adım Ceza
    Elini çek sesini kes ceza, mikrafonda geldi iste senin karsina gözyasina bakmaz acimaz sana, bana alisman lazim artik bende varim. plakasi nefret ezip geçen araba, bilmiyorum nereden geldi sana bu para. bana hesap sormaya kalkmasin kimse, ezip geçen arabanin söförüde ceza. kendine müslüman olma ey evlat, sen ne kadar sert ben o kadar dert olurum basina bela adim ceza, nam-i diger keskin kiliç derler bana hedefimi delik desik eder geçerim, kiro bil demezler bana adim ceza. evet cümleler bu parçada basit, 2ni ve 12ni topaca çeviririm. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. karisik kelime asiriya kaçirir hasari cümle basariya ulasir. ceza laflari sana savuranin adi ceza sözleri sana savuranin adi. bana bana baka baka kalma sakin mada fucka, deme bana sakin anlamazsin ölüm sana yakin. ama niye diye sorma bana bir hediye sana getirenin adi ceza götüreni bilemedim. türkçe rapte senin saçmaladiklarini dinlemedim, mesaj gidecegi yeri elbet bilir. bir nefeste türkçe rap iste böyle söylenir, ıster ragga sana ister freestyle eger top ceza sahasinda ise cezanin doktora pasi ile baslar sut ve top aglarda. ameliyat masasina yat bakalim su anda mikrofon benim elimde. bu mikrafon senin eline yakismaz cezadan aldim simdi sira bende. keskin kiliç derler ona ceza, dikkat ette olmasin sana bir bela. doktordur sana bu sözleri seçen, nefretim olur sana bir cehennem. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. hosgeldin okula ders bir vokal, ögretenin adi keskin kiliç ceza. benim sahnemden popçular insin, rap müzik sevmeyenin üzerine binsin. alsana alsana nefret, türkçe rapde nefret en büyük kuvvet. aksini idda edenler varsa, benden var sana freestylea davet. yanliz dikkat et kilicim mikrofon, sahne ve sokaklar bea geliyor kaçacak delik ara selam bize dost olana nefretten, söylüyorum sana benim adim ceza. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. nim için bir ring. dong sesiyle iste maç baslar,acimasiz sözler beynine çarpar. ohh diyen ben olurum ahh diyen sen, cezkaranliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza.
    vega
    vega
    çalışkan üye
    çalışkan üye

Erkek

Mesaj  vega Paz Nis. 26, 2009 1:25 pm

Nefret - Anahtar
    Gel öyle durma türkçe türkçe rap e gel Anahtar elimde hip hop bir bomba Lallalallalallala kulakları tıkama Gerçekler ve mikrofon hip hop bi bomba Neremi neremi diyip, türkçe rap nerede nerede diyenlere benden bir hediye Soyunmaya benzemez bu göğüslerim kapalı İstanbul`u dinliyorum gözlerim kapalı Etilerde işim olmaz tarabyaya yolum düşmez Lopez'ler anthony'ler burayı kasıp kavururken Siz sansasyon peşinde koşmaya devam edin Yıkın ortalığı yakın 7.4'lerle ilgilenmeyin sakın Şimdi bakın akın akın Underground hip hop yolda Takın nefret tokasını kafanıza çakın Kaçın çünkü nefret deli eder, gerçekleri söyler Anlamı yok bizim için katın ve de yatın
    NAKARAT
    Türkce rap meclis-i ala hala hayattayım ayaktayim Sokak çocukları sokakta yatarken, maymunlar dansözlere para takmakta Hava atmakta olan sosyeteye türkce rap'ten tokat gibi bir cevap daha yetmez Topla topunu bir çuvala at okyanusa gitsin bu oyunlar bitsin(bitsin) Bakın trafik terörü baş düşmanımız olmuş 0 1 2 mikrofon benim elimdeki Yağmur damlaları gibi çoğalan türkce rapin akıncıları geri geldi
    NAKARAT
    Geri çekilin, yanıma gelin, nefreti dinleyeyheyin Rap bide bu deyin anlamazki Hep pop söylemekle olmaz ki Nefret çömeldi Türkçe rap önerdi Hızla sana yöneldi Son süratle yanına geldi Verdi, türkçe rapi türkçe raple deldi Sosyetemizin derdi bak naptı seni mi gerdi Bakma, çatla patla, takla atma 7566 patla, zıpla atla, durma hopla, takla makla atma Aşkı maşkı boşver, türkçe rape gel
    NAKARAT (2)
    vega
    vega
    çalışkan üye
    çalışkan üye

Erkek

Mesaj  vega Paz Nis. 26, 2009 1:25 pm

Nefret - 2. Şok
    2. Şok Nefret! iki kafadar.. doktor ceza.. İste gerçek problem karsinizda.. Dam dam! ikinci sok, bizde yalan yok Sakin olun millet, panige hiç gerek yok.. Bombanin etkisi tepki yapmis Düsmanlarim taslasmis Baslamis türkçerap artik bitmez Yalancilar mikrofonu yere biraksin Havacilar! elimdeki pimi çeksin Düsmanlarim patlasin çatlasin Ringlerdi sana dardi geldi Yaptiginiz tas devri flowlarla Kandirdiniz milleti asilsiz showlarla Ben tv izlemem izlemem Düsmanima olan savasimi sözlerimde saklarim Sakladim, gerekirse üzerine atlarim Patladim! takib etmek için gözlerini aç kaç! çünkü katilin pesinde.. Elimdeki hiphop kalesine girilmez Ezilmez, nefret yenilmez hata affetmez.. Kastetmez gerçeklerle savasir Asiri sözlerle insanlari azdirir ve yildirir.. Ceza; Yorumladigim bu dünya sadece benim benim!! Dogrular benim olsun düzenbazlik senin.. İçimdeki nefret! Bu bitmez, erimez, yenilmez, ezilmez, çekilmez, delinmez, Dikenli gül ikinci sok! Nerede oldugunu göremeyenlere At gözlügünü çikaramayanlara.. Kirmizi noktali bayanlara Güçsüz adama kaba kuvvet kullananlara.. Bosna´daki katliami unutanlara.. Sözde soykirimi kiçindan uyduranlara.. İste rap bu! Paçoz takilip ortami bok etmek degil.. Rapi kimlik arayisi sanan Kendi kendine otoriteler kuran Bos adamlar artik devir bizim Gerçekleri görenlerin türkçerapin Tepem atmasin simdi gidin önce akillanin sonra karsima gelin Dilim... güldürür süründürür... düsündürür.. Yeri geldiginde öldürür.. Topraga gömdürür bos sözleri.. Yan gözleri.. Meclis-î️ âlâ.. meclisimden âlâ!!! Ercı e; Tek bir kaset çikararak michael jackson oldun Seni televizyonda izledim gülmekten gözlerim doldu.. Hep sesini kesme dediM ama sen kes sesini Git eve otur not zayif çalis dersini.. Berlinden istanbula istanbuldan berline Baglantilar kuruldu yalanlar sunuldu.. Kalanlar kapti ipin ucunu düsmanlar sasirsin çünkü yasadisisin yasasin yikilmamissin.. Tirmandik daglara, saklandik magarada Cepte yokki arama sevgiler saygilar yeralanlara Geri kalanlara.. inanin bana.. bu delikanlilara.. Uzun ince yollar insanlari bazen zorlar Ama umut bizde bol var hiphop çalacaklar Bir gün müzikhollar süpheli olanlar Durmadan soranlar.. Mikrofonu uzattilar istanbuldan berline.. Erci e.. Sırhot; Nefret ve ercİ E iste mikrofon show Karsinizda nefret iste geldi wit the flow Gerçekler, 7.4ler sokak çocuklari Açliktan ölenlerde hepsi raplerinde. Dr. fuchs Reddedildi bos düsünce bak bu gerçek Zamani geldi! belki çokdan geçti! Saygi sevgi hürmet; yo iste nefret! Sakin olun millet, yokki bizde siddet!!! Ceza Gözünü kapama sakin ha underground sosyete Her gece soytari seyreden herkese Gençlere geldik iste raple, rap müzikle Her zaman bizimle, ikinci sok sizinle

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 3:30 am