.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Cameron Diaz saçlarını kazıttı

mehmet
    mehmet
    ısınan üye
    ısınan üye

Cameron Diaz saçlarını kazıttı Empty Cameron Diaz saçlarını kazıttı

Mesaj  mehmet Çarş. Nis. 22, 2009 11:31 pm

Romantik komedi filmlerinde görmeye alıştığımız Cameron Diaz, yeni filmi My Sister's Keeper'de hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor. Lösemi ile mücadele eden bir aileyi konu alan filmde, üç çocuklu bir anneyi canlandıran ünlü yıldız daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Jodi Picoult'nun ülkemizde ‘Kız Kardeşim İçin’ adıyla yayınlanan ünlü romanından uyarlanan filmde Cameron Diaz, Sara adlı karakteri canlandırıyor.

Sara, lösemi tedavisi yüzünden saçları dökülen kızına destek vermek için sapsarı saçlarını sıfıra vuruyor.

Fitzgerald ailesinin hikayesini konu alan filmde, lösemi hastası Kate (Sofia Vassilieva) için uygun donör olacağı umuduyla Anna (Abigail Breslin) dünyaya getirilir. Anna doğduğu andan itibaren kardeşinin ömrünü uzatmak için kanını, iliğini ve göbek bağını bağışlar.

Tanıtım filminin girişinde, Abigail izleyiciye karakterinin durumunu vurgulamak için şu şekilde sesleniyor: “Bir çok bebek kazadır. Ben değilim! Ben planlandım. Kardeşimin hayatını kurtarmak için doğdum.”

Anna ve Kate sıkı sıkıya bağlı iki kardeşken, ailesi böbreğini bağışlanmasını istediğinde 13 yaşındaki Anna çileden çıkar. Genetik mühendisliği ile yapılan 'donör bebekler' konusunun ahlaki değerleri hakkında bir çok soru işaretleri oluşturan bu sarsıcı kurguda, Anna tıbbi bakımdan özgürlüğüne kavuşmak için ailesine dava açmaya karar verir. Böylelikle vücudunun haklarını kendi elinde bulunduracaktır.

Anna, davasında ona yardımcı olması için Alec Baldwin’in canlandırdığı, becerikli bir avukat olan Campbell Alexander'ı tutar. 13 yaşındaki bir çocuğun ailesini dava etme isteğine karşı ilk şaşkınlığı atlatan Campbell Anna’nın içinde bulunduğu kötü durumu anladığında onu ücretsiz savunmaya karar verir. Dava, Sara ve kocası Brian’ın (Jason Patric), Kate’in hastalığıyla nasıl başa çıkacakları konusunda tartışmalarına yol açarak aileyi parçalanma tehdidiyle karşı karşıya bırakır. Bu sırada oğulları Jess (Evan Ellingson) tüm bu karmaşanın içerisinde önemsenmediği hissine kapılır ve yangın çıkarma hastalığı olarak bilinen ‘piromani’ hastasına dönüşür.

My Sister's Keeper'ın bu yılın en dokunaklı filmi olması bekleniyor. Yazar Jodi, filmin okuyucuları için şaşırtıcı olabileceğini kabul ediyor çünkü filmin prodüktörleri beyaz perde için finali değiştirmişler. Jodi Picoult "Hikayenin sonunun değiştirilmesi kesinlikle benim seçimim değildi, hikayenin sonunu çok maksatlı yazdım çünkü kitabın sonunda okuyucunun kesin bir mesajla baş başa kalmasını istedim. Bu değişiklik hikayenin mesajını da değiştirdi. Yine de filmi değerlendirmek için heyecanla bekliyorum".

Ayrıca filmde Thomas Dekker (21) Kate'in kanser hastası ilk aşkını ve Joan Cusack ise davaya bakan hakimi canlandırıyor. Film 26 Haziran'da İngiltere'de gösterime giriyor.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 9:53 pm