.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Yemekteyiz xD

bjkli
    bjkli
    moderatör
    moderatör

Erkek

bigrin Yemekteyiz xD

Mesaj  bjkli Ptsi Nis. 20, 2009 1:49 pm

Yemekteyiz Öğrenci formatı olsa nasıl olurdu

yemekteyiz Ögrenci evi

sofra düzeni, yemeklerin lezzeti, ev sahibinin misafirperverliği, akşama özel suprizlerden ziyade midenin ne kadar doyduğu esastır

yarışmacımızın bu akşam hazırlayacağı menüsünde yoğurtlu, salça soslu makarna vardır mutfağa girilir, makarnalar suya atılır, sonra gidilir tekrar mutfağa gelindiğinde makarnalar suyunu çekmiş, bir de üstüne yanmıştır

-e şimdi ne yapacaksınız x hanım

misafirlerin gelmesine de dakikalar kalmıştır yere usulca gazete kağıtları serilir, beşer tane kase ve kaşık usulünce dizilir, ortaya da nesle kahvaltılık gevrek ve süt konur soframız hazırdır ve kapı çalar

-hoşgeldiniz!

-oha pijamanı çıkarsaydın hacı, yok mu bayramlıkların?

-ne var, beyenmediniz mi pijamamı?

[ tüm yarışmacılar gelmiştir]

-hadi sofraya geçelim

yarışmacılar yerlerini alır

-makarna bu mu?

-sence?

-e hani makarna?

-makarna yok mısır gevreği var, mısır gevreği ye [ ]

puanlamalar:

-makarna yoktu, ama mısır gevreği ve süt tazeydi, o yüzden yiyebildim ve doydum, akşamı kurtardık, kendisine 9 veriyorum

-bir kere mısır gevreğini hiç sevmem, damak tadıma uymuyor, aç kaldım yani, kendisine puanım 1

-makarnayı yakmış e doğaldır herkes yakabilir yer sofrası hoş bir görüntüydü Ama süt biraz ekşiydi kendisine puanım 8

-mısır gevreği? Yoğurt verse daha iyidi O sebepten puanım 2

Toplam Puan=20

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:06 pm