.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Şanslı Google AdSense üyesi, web sayfasına koyduğu reklamlarla 133 bin dolar gelir elde etti.

AsiRuH
    AsiRuH
    yönetici
    yönetici

Erkek
    İş/meslek : xxxxx

Şanslı Google AdSense üyesi, web sayfasına koyduğu reklamlarla 133 bin dolar gelir elde etti. Empty Şanslı Google AdSense üyesi, web sayfasına koyduğu reklamlarla 133 bin dolar gelir elde etti.

Mesaj  AsiRuH Salı Kas. 18, 2008 2:13 am

Şanslı Google AdSense üyesi, web sayfasına koyduğu reklamlarla 133 bin dolar gelir elde etti.

Şanslı Google AdSense üyesi, web sayfasına koyduğu reklamlarla 133 bin dolar gelir elde etti. 20071107164318

Google AdSense, web
    sitesi sahiplerinin, kendi sitelerinin içeriğiyle alakalı Google
    reklamlarının, web sayfalarında gösterilmesini sağlayarak maddi kazanç
    sağlayabildikleri bir servis. Ziyaretçiler ilgili reklama tıklayıp
    reklamverenin web sayfasına eriştiği takdirde reklamın gösterildiği
    site sahibi para kazanıyor.

ShoeMoney.Com adlı internet sitesinin sahibi bu işten maddi kazanç
    değil resmen bir servet kazanmış. Site sahibi Eylül 2005 tarihinden bu
    yana web sayfasına eklediği Google AdSense reklamlarıyla tamı tamına 133 bin dolar kazanç elde etmiş (tam olarak 132,994.97 $). Yukarıdaki resimde, şanslı AdSense üyesi ve Google'ın gönderdiği çeki görebiliyoruz...

"Ben, bu bir buçuk yıllık zaman sürecinde asla para kazanmaya yönelik
    çalışmalara baş vurmayı denemedim, sadece ziyaretçilerime iyi bir
    hizmet sağlamaya konsantre oldum" diyen şanslı Google AdSense üyesi, ziyaretçi potansiyelinin yüskelmesiyle birlikte gelirin de aynı oranda arttığını belirtti.

Servet kazanan web sitesinin 1 sunucu ve bu sunucuya ödenen aylık 299 dolarlık bir masrafı var. Ziyaretçi potansiyeli ise oldukça etkileyici. Günlük 75 bin civarında tekil hit alan web sitesinin ziyaretçi trafiğinin
    % 70'i arama motorlarından, %15'i ise referans verilen sayfalardan geliyor.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 1:46 am