.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Hurilerle evlenmek istermisiniz???

AsiRuH
    AsiRuH
    yönetici
    yönetici

Erkek
    İş/meslek : xxxxx

Hurilerle evlenmek istermisiniz??? Empty Hurilerle evlenmek istermisiniz???

Mesaj  AsiRuH Paz Ekim 26, 2008 1:11 am

İbni Abbasın şöyle dediği rivayet edilmiştir: Medine-i Münevverede büyük bir kıtlık ve açlık vuku bulur. Hazreti Osmana Şamdan bir katır yükü yiyecek gelir. Medine-i Münevvere tacirleri yanına gelip,satın almak isterler. Hazreti Osman Onlara: bana ne kadar kazandırırsınız, der. Onlar Her on dirheme, iki dirhem kazandırırız, derler. Hz. osman: daha fazla ticaret verin, der. Onlar: Her on dirhemde dört dirhem kazandıralım diye teklifte bulunurlar. Hz Osman: daha fazla ister. bunun üzerine tüccarlar: biz sana daha fazla verecek birini tanımıyoruz, derler. Hz Osman ALLAH bana bire on veriyor, der ve bu yiyeceği fakirlere dağıtır.. İbni Abbas diyorki: Rüyamda Peygamber Aleyhisselamı gördüm. Nurdan yapılmış ipekli elbise giymiş,güzel bir ata binmiş, çok acele gidiyordu. Kendisine: Ey Allahın Resulü, ben size çok müştakım, dedim. Bunun üzerine Peygamber a.s: Ey ibni Abbas, Osman bir sadaka verdi. Alahü Teala onun sadakasını kabul buyurdu. Onu cennet hurisi ile everdi. Bizide düğüne çağırdı. Buyurdu...

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:40 am