.talk4her

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.talk4her

müzik dinle klip izle indir resim google yetkinforum video download youtube islamiyet ilahi

Anneler Günü

AsiRuH
    AsiRuH
    yönetici
    yönetici

Erkek
    İş/meslek : xxxxx

Anneler Günü Empty Anneler Günü

Mesaj  AsiRuH Paz Ekim 19, 2008 2:24 am

BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER
    ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN
    KUTLU OLSUN...

SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM OLUR�ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

MEGER
    DILIMDEKI VE BEYNIMDEKI EN GUZEL KELIME SENIN ADINMIS. SANA HER
    SESLENISIMDE YA ACIM DINMIYOR YADA SEVGIM COSUYOR...ANNELER GUNUN KUTLU
    OLSUN...

ANNECIGIM, BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. ANNEM OLMAN DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM ANNEM.

ANNECIGIM SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLUKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM...

BU DUNYADAKI EN GUVENLI SIGINAGIM SENIN KUCAGIN.BENIM ANNEM OLMAN BU DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM. SENI SEVIYORUM ANNEM...

KELIMELERLE
    ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA
    HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM.. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM'dir.
    Abraham LINCOLN

Anneciğim, sen benim için, ıssız bir çöl ortasında bulduğum, kana kana içtiğim, sevgi selimsin. Seni Çok Seviyorum.

Hala elimde isporta ucuz bir tükenmezle, gözyüzüne seni seviyorum yazabilme hayalim var.

Ne diyebilirim ki bu bana yeter ; cennet ayaklarinin altinda , o mübarek ayaklarini öpeyim anecigim..
    EGER BANA GOZLERINLE DEGIL DE KALBINLE BAKMIS OLSAYDIN, SENI NE KADAR SEVDIGIMI COK IYI ANLARDIN...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...
    Guzel Annem ne olur Sen Uzulme, Cunku Sozlerin Hep yuregimde!
    Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla
    dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın,
    bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler
    günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

» Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

» Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

»
    Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek
    biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili
    annem.

» Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

» Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

» Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

» Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

» Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

» Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

»
    Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi
    çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha
    anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

» Seni
    bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni
    çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun
    ANNECİĞİM.

» Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına,
    sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı
    dizlerine koymaya geldim.

» Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 5:37 pm